Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Ruda : SK Lány B

6. 5. 2011

 

Základní sestava :

 

Jan Zíka

Petr Ebls Dudášik

Jiří Černý   Kamil Hladký    Ladislav Krob

Robin Ambrož   Jarda Černý   Ondra Vejry Vejražka   Jakub Mety Matějka ©

Ondra Humr     Tibor Týba Kosár

 

Střídání :

Roman Putík za Petra Eblse Dudášika (v průběhu 1. poločasu)

Ladislav Mocsonoky za Jardu Černého (v průběhu 2. poločasu)

Petr Kratochvíl za Ondru Vejryho (v průběhu 2. poločasu)

 

Průběh utkání :

Utkání bylo poměrně vyrovnané, přesto měly Lány v prvním poločase mírnou převahu. Z té se po prodloužení autového vhazování Jardou Černým dostal do šance Týba Kosár a střelou k bližší tyči otevřel skóre zápasu. Domácí hrozili ze standardních situací, kdy se ve třech šancích ocitl domácí Hrbek a podařilo se mu hlavou vyrovnat. V prvním poločase se nešťastně zranil stoper Ebls a následné sólo Hrbka skvěle vychytal brankář Zíka. Hosté se znovu dostali do vedení po střele Kamila Hladkého z hranice šestnáctky, kterou brankář domácích zvládl jen vyrazit k dobíhajícímu Jardovi Černému (nebo Ondrovi nebo Týbovi ?)

Ve druhém poločase Lány vystřídaly zraněného Jardu Černého a Ondru Vejryho, kterého chtěly šetřit pro zápas A-týmu. Výměna ve středu zálohy způsobila, že se ze hry hostí vytratil systém a domácí Ruda byla lepším týmem a hosty zatlačila do defenzivy. Hosté dlouho odolávali, ale nakonec se domácí vyrovnání dočkali, když se k odraženému míči dostal za velkým vápnem Pongrác a utajenou střelou skrze bránící hráče srovnal skóre.

Remíza byla zasloužená, protože v tabulce výše postavení hosté v zápase lepší nebyli. Velmi dobře je ubránil i současný stoper Rudy Josef Morlor Čapek, jinak dlouholetý hráč SK Lány.

Káma

 

Statistické údaje (oficiální zápis) :

 

So. Ruda - SK Lány B 2:2 (1:2)

Diváků: 60

Branky Lány: Černý Jaroslav, Kosár Tibor

Branky Ruda: Hrbek Martin, Pongrác Petr

Rozhodčí: Titlbach Marek

ŽK: Jurgovski Jaroslav, Mrnka David, Král Petr, Hrbek Martin, Husák Vít, Pongrác Petr - Krob Ladislav, Dudášik Petr, Černý Jaroslav, Humr Ondřej, Putík Roman

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář