Jdi na obsah Jdi na menu
 


LÁNSKÉ ÁČKO TĚŽKÝ FOTBALOVÝ PODZIM ZVLÁDLO

LÁNSKÉ ÁČKO TĚŽKÝ FOTBALOVÝ PODZIM ZVLÁDLO
Po úspěšně zakončeném ročníku 09/10 na druhém místě za vítězným Branovem a po náročné letní přípravě vstoupili lánští fotbalisté do nové sezóny opět s ambicemi hrát v horních patrech tabulky. Bez dlouhodobě zraněných Haužvice a Dvořáka výtečně odehráli 2 přátelské zápasy (Městečko 5:3 a Rynholec 6:1), ale úvod mistrovské soutěže už přinesl bodové ztráty po dvou remízách. Zdravotní potíže měli Švolba, a Dudášik, pro zaměstnání chyběl Pleiner. Postupně se mezi zraněné či nemocné včlenili i Rajgl, Čapek, Humr a opakovaně Vácha, v závěru pak nemohli nastoupit ani Kubička s Blínem.
Tým, doplňovaný o hráče dorostu a béčka (pokud ovšem neměli "svoje utkání") tak odbojoval několik herně slabších zápasů (nejhorší asi s Pavlíkovem 0:0), ale podal i mimořádně dobré výkony - při vítězství nad notně posíleným Tatranem B 3:2 nebo při výhře v Oráčově. Po navrácení několika hráčů do sestavy pak v posledním klání rozdrtil Jesenici 8:1.
Třetí místo v okresní podzimní tabulce tak hodnotím, vzhledem k uvedeným souvislostem, jako velmi úspěšné. Mužstvo se pralo s obří dávkou smůly. Nevídané množství absencí nakonec zvládlo, když prohrálo pouze dvakrát o jediný gól na hřišti soupeře. Domácí neporazitelnost drží už rok a půl, za což patří velký dík všem věrným fanouškům. Nejlepším střelcem (7 gólů) i hráčem podzimu byl Michal Reichl, dobré výkony opakovali i Švolba, Pleiner, Rajgl a brankář Zika.
Ostrá zimní příprava začne 9. ledna a bude v tradičním rytmu neděle - středa - pátek, na jejím konci čekají hráče dvě víkendová soustředění.
Pro jarní část přeji divákům radost z neustále zlepšovaného fotbalového zázemí a z předvedené hry lánských týmů, hráčům pak chuť k poctivému tréninku a všem především pevné zdraví!

Výsledky fotbalového podzimu týmů SK Lány:
A tým OP 14 týmů 3. místo 25 bodů skóre 33:19
B tým III.třída 14 týmů 9. místo 16 bodů skóre 30:38
dorost OP 6 týmů 2. místo 12 bodů skóre 30:16
st.žáci OP 12 týmů 8. místo 15 bodů skóre 34:32

trenér Milan Dvořák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář