Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní příprava fotbalistů na krajskou soutěž

20. 9. 2011

Letní příprava fotbalistů na krajskou soutěž

 

Po červencové fotbalové „dovolené“, při které se ovšem dobrovolně scházelo i 15 hráčů k fotbálku za sokolovnou, vypukla ostrá letní příprava 2.8. tradičními výběhy na naučné stezce. Následovalo víkendové herní soustředění v Žihli s dvěma přátelskými zápasy a třemi tréninkovými jednotkami s účastí sedmnácti hráčů. Další příprava pak pokračovala na Lánech třikrát týdně, až k prvnímu mistrovskému utkání v Jenči. Do týmu se vrátil z hostování David Dudášik, naopak hostovat u nás bude Martin Verner z Nového Strašecí a dotažen byl přestup mladého brankáře Jana Ziky. Po zranění se plně zapojil i brankář Ivan Haužvic. S áčkem se tedy aktuálně připravuje 20 hráčů.

 

Výsledky přátelských zápasů:

 

30.7.    Dobřejovice – SK Lány           1:2 (1:1)

            Na podmáčeném terénu dobrý zápas s kvalitním soupeřem, v druhé půli se spoustou neproměněných lánských šancí. Góly vstřelil Ondra Humr.

 

5.8.      Žihle (1.A) – SK Lány 1:1 (1:1)

            Po vyrovnané první půli byly v té druhé jasně lepší Lány, v pálení tutovek vynikl zejména Vejrážka, třikrát zachránila domácí tyč. Soupeř se již k ohrožení nedostal. Branku dal Kotulan po pasu Pleinera.

 

6.8.      Kralovice (1.B) – SK Lány      1:3 (0:2)

            I přes únavu lánských hráčů odpadl fyzicky v úmorném vedru jejich soupeř. Ten byl lepší pouze v úvodu druhé půle, kdy skóroval. První gól dal Dvořák po sólové akci a přesné střele, druhý připravil Dudášik pro Reichla, který obešel i gólmana, poslední trefa patřila znovu Reichlovi po úniku Dvořáka.

 

Hodnocení přípravy:

Většina hráčů maká poctivě, jejich herní forma stoupá. Někteří musí ve svém úsilí přidat. Celkově jsem s přípravou spokojen. Výsledky přáteláků nepřeceňujeme, jsou příjemné, ale pro mistrovskou část vůbec nic neznamenají.

                                                                                              Mgr. Milan Dvořák

                                                                                              trenér SK Lány